Cestovatelé

To poslední co byste chtěli je, aby Vám motorka nenastartovala uprostřed divočiny nebo pouště. Baterie jsou určeny do extrémních podmínek a proto je cestovatelé používají na své expedice do různých klimatických podmínek a to od pouště až po skalnaté zasněžené vrchy.

logo-Wayaway-Brambora-nepruhledne-HD

MY NECHCEME SVĚT JEN PROJET, MY HO CHCEME PROŽÍT.

Asi každý už to v životě někdy zažil. Ta zpropadená věc, která člověku nedá spát. Sen. Poprvé přijde v dětství nebo během puberty. V tu dobu člověk stále ještě věří v neuvěřitelné. Postupem času se však začnou vynořovat důvody, které nás přesvědčují o tom, že daný sen uskutečnit nelze. Je to nebezpečné, riskantní! Stojí to moc peněz! Tak dlouhou dovolenou mi nikdo nedá… Je to prostě utopie.

Takhle patrně končí většina snů o dalekých cestách. Společnost a zajeté koleje na člověka tak dlouho vytváří tlak, až nakonec podlehne a svého snu se dřív nebo později vzdá. My jsme se ale nenechali ubít argumenty typu „PROČ TO NEJDE“ a radši se zabýváme tím, jak by to jít mohlo. A došli jsme ke starému dobrému (ačkoli již trochu otřepanému) heslu: „Když se chce, tak to jde!“ A my chceme. Přestali jsme se bát. Jdem za svým snem!

ZDE MŮŽETE SLEDOVAT KDE SE PRÁVĚ NACHÁZÍ